تماس با ما   نقشه سایت   
.:  تولید کننده میکسر های تویین شافت در ظرفیت های ۱ الی ۴ متر مکعب 

.:   اولین و تنها تولید کننده میکسرهای 3 بعدی بتن در ایران

.:  طراحی متنوع و تولید انواع بچینگ پلانت طبق سفارش ، منطبق با استانداردهای بین المللی

.:  نصب جدیدترین سیستم های اتوماسیون دستگاه بچینگ پلانت برای اولین بار در ایران با استفاده از سیستم Wireless جهت کنترل از فواصل دور بر  سیستم نرم افزاری بچینگ پلانت  و رفع عیوب احتمالی دستگاه

.:  طراحی و تولید انواع سیستم های تزریق و توزین مواد افزودنی بتن بصورت  مایع ، ژل و پودر

Batching plant DOUBLE

بچینگ پلانت دوبل (دو منظوره )

این بچینگ پلانت  مجهز به 2 میکسر همزن بتن مجزا  در ظرفیت های مختلف ( بر حسب سفارش مشتری ) دارای یک شاسی مشترک  تقویت شده مناسب جهت نصب دو سیستم  میکسر ودو سیستم  تغذیه مصالح بتنی ( نوار نقاله یا باکت حمل مصالح ، سیستم انتقال سیمان و باسکول سیمان ، سیستم انتقال آب وزن شده )  ودارای  یک اتاق کنترل مشترک میباشد . سیستم انبار مصالح دستگاه با توجه به فضای موجود  و نوع مورد استفاده میتواند متشکل از یک سیستم لایناربین  یا دو سیستم لایناربین  باشد .

 

 فیدر ذخیره مصالح خطی ( لایناربین )دارای  2 الی 4 هاپر خطی و باسکول توزین مصالح و نوار نقاله انتقال مصالح میباشد

 

کارایی این نوع بچینگ پلانت  متفاوت میباشد . از این بچینگ پلانت میتوان در کارخانه های تولید قطعات بتنی  با نمای رنگی استفاده نمود به طوری که از یک میکسر جهت میکس بتن اصلی و از میکسر دیگر جهت میکس انواع رنگدانه ها و پودر ها و مصالح و مواد افزودنی ویژه استفاده کرد و پس از فرایند میکس مصالح مربوطه توسط دو میکسر ، مصالح مربوطه میکس شده بصورت همزمان توسط باکت یا نوار نقاله به دستگاه تولید قطعات بتنی با نمای رنگی منتقل میگردد .

 

لازم بذکر است همگام بودن فرایند توزین مصالح بتنی  و انتقال آن و میکس آن در میکسر و انتقال نهایی آن به دستگاه تولید قطعات بتنی بسیار مهم میباشد ودر کارخانه هایی که از دو نوع بچینگ پلانت مجزا با دونوع سیستم کنترل مجزا جهت ساخت این نوع محصولات استفاده میشود بدلیل عدم همگام بودن دو دستگاه و عدم دقت کافی در تولید بتن و دیر انتقال یافتن یکی از مصالح میکس شده بچینگ ها به دستگاه تولید قطعات بتنی موجب کندی سیستم و استهلاک بالا و در نهایت بی کیفیت شدن و یا از بین رفتن محصول نهایی میگردد .

 

از مزایای این سیستم جانمایی و نصب آن در فضای کم ومحدود و قابلیت همگام سازی  و دقت بالای دو سیستم بچینگ پلانت با یک کنترل مشترک  جهت تولید یک نوع محصول ویژه  میباشد .

 

همچنین از این بچینگ پلانت میتوان در کارخانه  و پروژه هایی با حجم تولید  بتن بالا  و نیازمند به سرعت بیشتر در تولید بتن استفاده نمود .

 

جهت انتقال مصالح از فیدر ها به میکسر های همزن بتن میتوان از باکت حمل مصالح یا نوار نقاله انتقال مصالح( برحسب سفارش مشتری ) استفاده نمود .

 

جهت میکس مصالح بتنی میتوان از میکسرهای پن میکسر یا میکسرهای 3 بعدی یا میکسرهای تویین شافت( برحسب سفارش مشتری )  در ظرفیت های مختلف  استفاده نمود.

 

 6.jpg
1.jpg
2.jpg
 
4.jpg

 5.jpg

 

3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
صفحه نخست   درباره ما   خدمات   محصولات   گالری تصاویر   گالری فیلم   پیوندها   
Copyright 2011, [Khani Co.] All right reserved. Deseigh by: www.shidsun.com